1. ראשי
  2. נמענים
  3. הודעה על הצטרפות/עזיבה של נמענים

הודעה על הצטרפות/עזיבה של נמענים

אחרי שהגדרתם רשימת תפוצה, ויצרתם דף נחיתה או טופס הרשמה באתר שלכם, אולי תרצו להיות עם "אצבע על הדופק" ולקבל מייל בכל פעם שמישהו נרשם (זה מאוד משמח לקבל מייל כזה), ואולי גם בכל פעם שמישהו בוחר להסיר את עצמו מהרשימה (קצת פחות משמח, אבל חשוב לא פחות לדעת).

מסך רשימות נמענים

אם זאת רשימה חדשה שאתם מגדירים ממש עכשיו, אתם כבר במקום הנכון. אם זאת רשימה שכבר יצרתם, ואתם רק רוצים לשנות מעתה והלאה את ההגדרה הזאת שלה, אתם צריכים להגיע אל מסך ההגדרות שלה:

  • במסך ניהול הרשימות בוחרים את הרשימה שאתם רוצים להגדיר לה הודעות כאלו, ולוחצים על השם שלה.
  • במסך ניהול הרשימה לוחצים על הכפתור "הגדרות רשימה".

הגדרת הודעות על הצטרפות או הסרה מרשימה

  • בשדה "מייל לעדכון על הרשמה חדשה" כיתבו את כתובת המייל אליה תרצו לקבל הודעות משמחות כאלו. אפשר להוסיף כתובות נוספות בעזרת הכפתור "כתובת נוספת".
    כדי
  • בשדה "מייל לעדכון על הסרה מהרשימה" כיתבו את כתובת המייל אליה תרצו לקבל הודעות כאלו. אפשר להוסיף כתובות נוספות בעזרת הכפתור "כתובת נוספת".

סיימתם? אל תשכחו ללחוץ על "שמירה" (ואם תשכחו, אל דאגה, אנחנו נזכיר לכם).

ביטול הודעות על הצטרפות או הסרה מרשימה

  • אם אתם לא רוצים לקבל הודעה על מצטרף חדש לרשימה, השאירו את השדה "מייל לעדכון על הרשמה חדשה" ריק. שימו לב שאם הזנתם בעבר מספר כתובות, יש להסיר את כולן.
  • אם אתם לא רוצים לקבל הודעה על נמען שהוסר מהרשימה, השאירו את השדה "מייל לעדכון על הסרה מהרשימה" ריק. שימו לב שאם הזנתם בעבר מספר כתובות, יש להסיר את כולן..

סיימתם? אל תשכחו ללחוץ על "שמירה" (ואם תשכחו, אל דאגה, אנחנו נזכיר לכם).

עודכן בתאריך יוני 7, 2021

הצלחנו לעזור לך?

מאמרים קשורים