1. ראשי
 2. רשימות
 3. עריכת הגדרות של רשימה

עריכת הגדרות של רשימה

חוץ מהוספה או הסרה של נמענים, לפעמים עולה אפשר לעדכן את ההגדרות והפרטים של רשימת הנמענים עצמה, כדי להתאים אותה בצורה יותר נכונה לשימוש שלה.

ניווט אל מסך הגדרות הרשימה

במסך הראשי של הרשימות, בוחרים את הרשימה שאותה רוצים לעדכן.

כשנפתח מסך פרטי הרשימה, לוחצים על הקישור "הגדרות רשימה", למעלה.

עדכון ההגדרות של רשימת הנמענים

במסך ההגדרות של הרשימה החדשה אפשר לשנות את הפרטים הבאים:

שם רשימה (סמוי): שם שאתם נותנים לרשימה, ובעזרתו תזהו אותה בין כל הרשימות שלכם – במסך ניהול הרשימות, ובמקומות שבהם אתם צריכים לבחור רשימת נמענים (למשל להגדרות דיוור).

כדי שתוכלו לזהות בעתיד בקלות את רשימת הנמענים, כדאי לבחור שם שלא יהיה ארוך מדי, אבל גם לא קצר ומרומז מדי. למשל, "אירוע השקה 22/6/2019" ולא "השקה בושם".

 • שם רשימה גלוי: זהו שם הרשימה כפי שרואים אותו הנמענים במקומות מסויימים – למשל בטפסים או בעמוד האישור של הסרה מהרשימה. כדאי לבחור כאן שם קצר וברור שמתאר את אופי ונושא התכנים (למשל "טיפים וטריקים" או "מבצעים והצעות מיוחדות", ולא את סוג הקהל (כמו "נרשמים לאירוע השקה") – מה שמתאים יותר לשימוש פנימי.
 • תגיות לרשימה: לכל רשימה אפשר להוסיף תגיות, כך שקל יהיה לאתר אותה ולהשתמש בה בעתיד.
 • פרופיל שולח: החוק מחייב שבכל דיוור יופיעו פרטים מלאים על הגורם השולח וכתובתו, אבל גם בלי קשר לחוק הזה, כדאי לפרט ממי בדיוק נשלח המייל, כי זה מעודד אינטראקציה ומחזק את המותג, ולכן יש לזה ערך שיווקי מאוד גבוה. המערכת שלנו מאפשרת ניהול של יותר מפרופיל אחד כזה.
  כאן בוחרים את פרופיל ברירת המחדל לרשימה הזאת, אבל אפשר לבחור את הפרופיל המתאים ביותר מבחינתכם לכל דיוור, במהלך הגדרות הדיוור עצמו.

רוצים ללמוד עוד על יצירה ועריכה של פרופילים שונים לזיהוי הגורם השולח? יש לנו מאמר על זה כאן.

 • מייל לעדכון על הרשמה חדשה / מייל לעדכון על הסרה מהרשימה: תוכלו לקבל הודעת מייל בכל פעם שמישהו נרשם או מסיר את עצמו מרשימת התפוצה, אם תמלאו כאן כתובת מייל שלכם או של מי שאחראי בארגון שלכם על רשימת התפוצה הזאת.
 • שליחת אישור כפול במייל: סמנו את האפשרות הזאת אם אתם רוצים שנרשמים יצטרכו לאמת את ההרשמה שלהם, במקום להצטרף מייד עם שליחת הפרטים בטופס שבאתר, למשל.
 • רשימה דינמית: רשימה דינמית היא רשימה שנבנית לפי הגדרות מתקדמות, ומתעדכנת כל הזמן "מאחורי הקלעים", בלי התערבות שלכם. זאת תכונה מאוד חזקה וגמישה של המערכת שלנו, וכדי ללמוד את כל הפרטים עליה, יש לנו בשבילכם מאמר כאן.
  שימו לב שאין אפשרות להפוך רשימה רגילה לרשימה דינמית לאחר שיש בה כבר נמענים.

סיימתם? נשאר רק ללחוץ על הכפתור "שמירה". אל דאגה – אם תשכחו ללחוץ, אנחנו נזכיר לכם.

עודכן בתאריך יוני 7, 2021
הצלחנו לעזור לך?

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן